Telefon 03224591616 - 0545 459 16 16 WhatsApp 0545 459 1616

BATI KARADENİZ

Arkadaşlarınızla Paylaşın...
Kişi Başı
Açılama
Bir Bahar Klasiği
Tarihler
Gezilecek Yerler
Safranbolu - Amasra - Bolu - Abant - Beypazarı - Kastamonu
Kalkış Noktaları
Adana İstasyon Meydanı
Geceleme
2 Gece 3 Gün
Konaklama
4*lı Otellerde Yarım Pansiyon Konaklama
Ulaşım
Lüks Otobüslerle Konforlu Bir Seyehat

Hemen Rezervasyon Yapın

Ödeme tutarını görmek için konaklama bilgilerinizi girip “HESAPLA” butonuna tıklayınız.

Tarih
Yetişkin
Çocuk
1.Çocuk
2.Çocuk
a

 

BİR BAHAR KLASİĞİ

 

BATI KARADENİZ

 

SAFRANBOLU - AMASRA - BOLU - ABANT - BEYPAZARI - KASTAMONU 

 

KONFORLU ARAÇLARLA ULAŞIM + 4*LI OTEL KONAKLAMASI + PROFESYONEL

REHBERLİK HİZMETİ 

20 - 23 NİSAN 2018, 27 NİSAN - 01 MAYIS 2018, 14 - 17 HAZİRAN 2018, 26 - 29 EKİM 2018

 

1. Gün: KALKIŞ

 

Saat 19.00’da istasyon meydanında buluşmamızın ardından saat 19.30’da Aksaray - Ankara - Çankırı yol güzergâhından Kastamonu’ya hareket ediyoruz

 


2. Gün: Kastamonu - Safranbolu - Yörükköy

Sabah 07.00 sularında varacağımız Kastamonu İzbeli Çiftliğinde kahvaltı molası veriyoruz. Alacağımız kahvaltımızın ardından Kastamonu gezimize başlıyoruz. Şerife Bacı ve Atatürk Anıtı, Nasrullah Köprüsü ve Nasrullah Meydanı görüldükten sonra Münire Medresesi El Sanatları Çarşısı’na gidiyoruz. Çarşıda vereceğimiz kısa serbest zaman sonrasında Yörükköyü’ne hareket ediyoruz. Köy içinde keyifli bir yürüyüş ile Kasım Sipahioğlu Konağı - Tarihi Çamaşırhane - Yörükköyü Konaklarını ve Taş Sokaklarını görüp Ekstra öğle yemeğimizin ardından Safranbolu’ya hareket ediyoruz. Bir zamanlar Osmanlının şehre ilk geldiğinde konakladığı ve namazgâh olarak kullandığı Hıdırlık Tepesi’ne çıkıyoruz. Seyir terasından Osmanlı konaklarının fotoğraflarını çekebilirsiniz. Safranbolu’da Kaymakamlar Evi, Arasta Çarşısı gezileri ve yöresel lokum alışverişimizi yaptıktan sonra konaklayacağımız Butik veya 4* Otele hareket. Odalarımıza yerleşme ve akşam yemeğimizin ardından dinlenme.


3. Gün: Amasra - Bolu - Gölcük Gölü

Günaydın… Otelimizde alacağımız kahvaltımızın sonrasında saat 08.00’da otelden ayrılıp Bartın üzeri Amasra’ya hareket ediyoruz. Varışımız ile birlikte, Amasra Kalesi, Kemere Köprüsü, görülmesi ve Çekiciler Arastasında serbest zaman alışveriş imkânı… Ekstra olarak öğle yemeğimizi aldıktan sonra Devrek – Mengen – Yeniçağa yol üzeri Bolu’ya hareket. Yaklaşık 2,5 saatlik yolculuğumuzun ardından varacağımız Bolu’da gizli cennet Gölcük Gölü’ne çıkıyoruz. Bol oksijenli yemyeşil bir cennet Gölcük Gölü’nde yapacağımız yürüyüş sonrası Bolu’da konaklayacağımız 4* Otel’e hareket. Otele varış ve alacağımız akşam yemeği sonrası dinlenme.


4. Gün: Abant - Mudurnu - Nallıhan - Beypazarı

Günaydın… Otelimizde alacağımız kahvaltımızın sonrasında saat 08.00’da otelden ayrılıp Bolu’nun simge turizm merkezi Abant’a hareket. Derelerin ve kar sularının beslediği Abant Gölü etrafında yürüyüş, fayton veya bisiklet turu yapabilirsiniz. Abant’tan ayrılıp Mudurnu – Nallıhan yol üzeri Beypazarı’na gidiyoruz. Tarihi evleriyle meşhur Beypazarı’nda geçmişi günümüze Alaaddin Sokakta yöresel lezzetleri ve çeşitli el işçilik ürünlerini görerek yürüyüşümüzü gerçekleştiriyoruz. Beypazarı Kurusu – Ahşap ve Bez Ürünlerden satın alma imkânı bulacaksınız. Osmanlı gelenek ve göreneklerinin canlı olarak sergilendiği Yaşayan Müze’yi gezdikten sonra Ankara – Aksaray – Pozantı yol güzergâhından Adana’ya hareket ediyoruz. Geç saatte Adana’ya varış.


HAREKET TARİHİ VE SAATLERİ

Turun gidişatını ve amacını engelleyici kötü hava, yol gibi olumsuz durumlarda rehber programı yeniden düzenleme hakkına sahiptir. Geziye çıkmadan önce mutlaka MÜZE KART www.muzekart.com edinin. Gün içerisindeki gezilerimiz yürüyüş ağırlıklı olacağı için rahat kıyafetler tercih etmeniz önerilir.

BATI KARADENİZ Hakkındaki görüşleriniz

YILLARIN VERDİĞİ TECRÜBE İLE HİZMETİNİZDEYİZ

Yurtiçi ve yurtdışı turlarımızla daima sizlerin hizmetinde ve yanınızdayız..